Animasyon Sunum Karakterleri

Animasyon Sunum Karakterleri

  
ANİMASYON KARAKTERLERİ HAYAL GÜCÜNÜZÜN EMRİNDE!

 

Web sitenizi, markanızı veya ürünlerinizi alışılagelmiş kalıpların dışında, keyifli ve etkili bir yöntemle sunmak ister misiniz?

Markanızın veya ürününüzün akılda kalıcı olmasını sağlamak, web sitelerinizi renklendirmek, şenlendirmek ve canlandırmak için artık AnimaTürk sunum animasyonları var.

Turkcell (cell-o), Yapı Kredi (vada) ve Arçelik (çelik) gibi bir çok önemli firma animasyon karakterlerini kullanıyor. Bunun nedeni çok basit. Müşteriye sempatik görünmek ve akılda kalıcı olmak.

İstediğiniz karakterin / maskotun özelliklerini belirtin, biz tasarlayalım. Siz kahvenizi yudumlarken animasyon karakteriniz hiç yorulmadan 24 saat sizi, ziyaretçilerinize veya müşterilerinize tanıtsın. Hazırlayacağımız karakterin tüm yasal haklarını size devredeceğimiz için istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Kendinize ait bir animasyon karakteriniz varsa, kendi karakterinizi kullanarak ta animasyonlu sunum çalışması hazırlayabiliriz. Veya dilerseniz sitenizin logosuna hayat verebilir, kendinizin ve sevdiklerinizin karikatürleri ile ziyaretçilerinizi karşılayabilir, söylemek istediklerinizi ve renginizi anlatabilirsiniz. Bu çalışmayla size ait bir animasyon karaktere sahip olmakla birlikte, hayal gücünüzü sınırsız kullanabilir, sıra dışı ve etkili bir animasyon sunum çalışması yaptırabilirsiniz.

Unutmayın, bu çalışma ile ziyaretçi ve müşterilerinizi daha fazla etkileyerek, satışınızı ve kazancınızı arttırabilirsiniz.

Hayallerinize sınır koymayın. Siz isteyin Animatürk gerçekleştirsin.

Bizi aşağıdaki telefon numaramızdan arayabilir veya e-mail yazabilirsiniz.


0216 373 38 98

 

E-Mail göndermek için tıklayınız.